Produkcijas lapas teksts

Mūsu produkcijas pamatā ir Latvijas amatnieku roku darbs.

Dizaina projekti: mūsu sadarbību veicam divos posmos: pirmais ir dizaina projekta izstrāde- kuras laikā apskatam projekta vietu, uzzinām klienta sapņus un vīzijas un to visu ietērpjam gatavā dizaina projektā.

Dekoratīvie krāsojumi: mākslinieku veikts autoru darbs, dažādu stilu sienu krāsojums- marmora, venēcijas, ornomentālie u.c

Kamīnu kolekcija: visi kamīnu kolekcijas darbi ir unikāls autordarbs, kuram nav analogu. Darbi uzstādīti dažādās pasaules malās: Latvijā, Krievijā, Horvātijā. Kamīnu projektus veicam divos posmos: pirmais ir dizaina izstrāde, otrs kamīna realizācija pēc skices.

Krāsnis, krāsns podiņi, krāsniņas: veidojam jaunas un arī restaurējam senlaicīgās krāsnis. Pie mums var iegādāties Eiropas ražotāju krāsns podiņus ar izcilu kvalitāti un pieejamu cenu. Ir iespēja pasūtīt Eiropā un Latvijā ražotas krāsniņas.

Ģipša elementi: mūsu tēlnieka izgatavoti ģipša ķapiteļi un konsoles, karnīzes, kolonnas, kamīna apdares un citi ģipša izstrādājumi, kas veidoti sadarbībā ar mūsu klienta vēlmēm.

Kurtuves kamīniem: mūsu piedāvātajām kurtuvēm ir izcils balanss starp vācu kvalitāti un Latvijai pieņemamām cenām.